ams management anna maria strozik

Kancelaria Gospodarcza

Celem naszej firmy jest profesjonalne świadczenie usług na terenie Niemiec oraz rzetelna i stabilna współpraca z klientami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowany zespół ludzi gotowych wesprzeć klientów w obszarach składających się na nasze kompetencje. Świadczone usługi skierowane są do klientów biznesowych oraz do klientów prywatnych.

Klientom prywatnym gwarantujemy wsparcie w formalnościach urzędowych, tlumaczeniach, rozmowach z pracodawcą, negocjacji warunków umowy o prace, świadczeniach socjalnych (zasiek rodzinny, świadczenie macierzyńskie, wychowawcze) i pozostałych należnych mieszkańcom RFN. Również w sytuacji wypadków w pracy lub wypadków komunikacyjnych wspieramy w kontakcie z ubezpieczycielami oraz w czasie procedury powypadkowej. W ramach współpracy oferujemy rozliczenia roczne podatku dochodowego osób świadczących prace na terenie RFN.

Klientom biznesowym, firmom wychodzącym poza granice Polski jak również wychodzącym poza granice Niemiec, oferujemy wsparcie w formalnościach zgłoszeniowych reprezentacji, przedstawicielstwa lub oddziału. Zależnie od potrzeb, jesteśmy w stanie znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie. Uczestniczymy w rozmowach biznesowych, negocjacjach umów z kontrahentami.

 

Podczas trwania współpracy jesteśmy stałym partnerem w zakresie przygotowywania ofert, rachunkowości, księgowości, postępowań upominawczych oraz nakazów zapłaty. Stworzona przez nas siec partnerska pozwala zagwarantować szeroki zakres usług zarówno księgowych jak i ubezpieczeniowych.  

*w ramach kooperacji